Advokátní kancelář Beníčková
Mgr. Hana Beníčková, advokátka
U Plovárny 1504
688 01 Uherský Brod
email: office@benickova.czPo ukončení vysoké školy a získání titulu Mgr. na podzim roku 2012 nastoupila do zavedené pražské advokátní kanceláře DOLEČEK ADVOKÁTI jako advokátní koncipientka, kde působila po celou dobu své koncipientské praxe.

V roce 2015 v  Praze  složila  advokátní zkoušku a následně již jako samostatná  advokátka spolupracovala s advokátní kanceláří DOLEČEK ADVOKÁTI, a to až do konce června roku 2016, kdy se z Prahy přemístila do Uherského Brodu a založila vlastní advokátní kancelář.

Ve své dosavadní praxi se zabývala zejména právními vztahy k nemovitostem, bytům a nebytovým prostorům, obchodními závazkovými vztahy, právem obchodních společností a zastupováním v soudních řízeních.

Pokud jde o její jazykové znalosti, hovoří plynně německy a dorozumí se též v anglickém jazyce.
© 2016 Advokátní kancelář Beníčková

Advokátní kancelář Beníčková se nachází poblíž centra Uherského Brodu na adrese: U Plovárny 1504 (mezi koupalištěm a novou poliklinikou).

Mgr. Hana Beníčková je advokátkou a absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Během studií získala praxi nejprve v advokátní kanceláři JUDr. Šilar & spol. a následně v jedné z největších a nejznámějších tuzemských advokátních kanceláří, advokátní kanceláři Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář.